Оголошення

Хочете оформити статус багатодітної сім’ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.

Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки. Статус батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

15:07:49 23.02.2022

ОГОЛОШЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС “БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА-2021”

Асоціація благодійників України оголошує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.

16:28:30 17.02.2022

«єПідтримка»:Оплатити рахунки від ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за електроенергію чи газ можна коштами від держави

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» звертає увагу вакцинованих споживачів віком від 60 років, що оплатити рахунки за спожиту електроенергію чи газ можна наразі коштами програми «єПідтримка». Такий механізм оплати передбачений постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови КМУ від 9 грудня 2021 р. № 1272» від 9 лютого 2022 р. № 112 (https://bit.ly/3Lw8Rpj).

15:37:35 17.02.2022

Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

16:22:02 14.02.2022