Богданська ТГ
Закарпатська область, Рахівський район

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!

Повідомляємо вам, що «Центр зайнятості вільних людей» запрошує ветеранів та членів їх сімей до участі в отриманні гранту на курси з перекваліфікації, підвищення кваліфікації та навчання. Учасники бойових дій можуть отримати грант до 400 євро, якщо відповідають таким критеріям:

08:58:43 23.07.2021

Подбай про себе та ближніх!

24 лютого 2021 року в Україні стартувала кампанія з масової вакцинації проти COVID-19. Закарпатська область в плановому режимі отримує та проводить вакцинацію. В області створено 46 мобільних бригад імунізації та розгорнуто 213 пунктів щеплення. В районі працює 9 мобільних бригад вакцинації та 3 пункти щеплення, в тому числі на нашій долині в селі Видричка.

10:03:47 21.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ! УВАГА ВІВЧАРАМ!

Доводимо до вашого відома порядок та умови отримання доплат за наявне поголів`я вівцематок та ярок старше одного року. Отримати доплати можуть: суб`єкти господарювання (300 грн за одну голову), особисті селянські господарства та фізичні особи (від 10 вівцематок та ярок старше одного року по 300 грн за голову).

14:48:27 19.07.2021

УВАГА МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ БДЖІЛЬНИЦТВОМ!

Дотація за наявні бджолосім`ї надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім`ю. Максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

13:58:11 09.07.2021