Богданська територіальна громада
Закарпатська область, Рахівський район

Оголошення

Працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Закарпатській області Департаменту кіберполіції Національної поліції активно проводиться робота щодо залучення учнів та студентів до проєкту "BRAMA"

14:10:01 12.02.2024

ФАО та ЄС заохочують фермерів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей взяти участь у другому грантовому циклі.

Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) розпочато другий цикл грантової програми, яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). Ця стратегічна ініціатива спрямована на підтримку відновлення українських фермерів, які стикаються з проблемами, ускладненим впливом війни на агробізнес.

11:12:56 11.01.2024

Повідомлення про результати конкурсу з відбору виконавців (суб’єктів) оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу Богданська сільська рада повідомляє, що 27.10.2023 року відбувся конкурс з відбору виконавців (суб’єктів) оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу, а саме: земельна ділянка площею - 0,0894 га (кадастровий номер – 2123681300:07:001:0001) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (категорія земель – землі громадської забудови, код КВЦПЗ - 03.07), розташована за адресою: с. Богдан,                            вул. Шевченка, 18 «а», Рахівського району, Закарпатської області.

14:55:34 30.10.2023