A A A K K K
для людей із порушенням зору
Богданська територіальна громада
Закарпатська область, Рахівський район

Оголошення

     

Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії

Звертаємо Вашу увагу на важливий закон України,"Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії.", який має велике значення для збереження національної ідентичності та незалежності України.

15:15:52 08.09.2023

Цифрограм – це можливість провірити цифрову грамотність будь-якому громадянину.

   В Україні реалізується проект, який охоплює національний портал із розвитку цифрової грамотності Дія.Освіта з понад 64 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність Цифрограм. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія.Освіта та знаходиться на контролі керівництва держави.

09:18:07 06.09.2023

Про організацію Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді

         Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

10:47:57 15.08.2023

МОЗ інформує! Ротавірус: як запобігти хворобі

При випадковому ковтанні брудної води у водоймах можна заразитися різними інфекціями. Найчастіше таке трапляється у дітей, які довго плавають і пірнають. Однією з інфекцій є ротавірус.

09:33:29 10.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано