![З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді проведено профілактичні уроки](https://rada.info/upload/users_files/04351469/de651b9179018a25094b08bcd37c474d.jpg)
З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді проведено профілактичні уроки
У сучасному світі поруч із добром та радістю нажаль є місце і для жорстокості та насильства. Насильства дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його добрим лише за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити його кількість.
![Урок-бесіда з учнями ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Розтоки](https://rada.info/upload/users_files/04351469/1b5bd13102d93d4813b6c5827197a80c.jpg)
Урок-бесіда з учнями ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Розтоки
Сьогодні, 7 грудня фахівці із соціального захисту, служби в справах дітей та поліцейський Богданської громади в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відвідали ЗЗСО І-ІІІ ст.. с.Розтоки та провели урок-бесіду з учнями.
![Акція “16 днів проти насильства ”](https://rada.info/upload/users_files/04351469/0d71d2612a762b06ee6fd67e7393641b.jpg)
Акція “16 днів проти насильства ”
В акції “16 днів проти насильства ” продовжують брати активну участь поліцейські-офіцери та працівники служби в справах дітей Богданської громади відвідавши 2 грудня ЗЗСО І-ІІІ ст.. с.Видричка де проведено інформаційні уроки-бесіди щодо запобігання насильства в сім’ї.
![Усиновлення: крок за кроком...](https://rada.info/upload/users_files/04351469/80bc80a4ab03157ccd4b425f46393b25.jpg)
Усиновлення: крок за кроком...
Служба у справах дітей Богданської сільської ради пропонує Вам ознайомитись з основними кроками для усиновлення дитини, у разі прийняття цього відповідального рішення.
![Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»](https://rada.info/upload/users_files/04351469/bba964fd523c049a105c92106725a933.jpg)
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
![Засідання Комісії з питань захисту прав дитини](https://rada.info/upload/users_files/04351469/467e1f8046ca8de62a935f0af4568791.jpg)
Засідання Комісії з питань захисту прав дитини
Вчора, 24 листопада, відбулося перше засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Богданської сільської ради. На Комісії було розглянуто два питання: надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав матері малолітньої дитини та вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання малолітніх дітей.