Оголошення Новини

З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді проведено профілактичні уроки

У сучасному світі поруч із добром та радістю нажаль є місце і для жорстокості та насильства. Насильства дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його добрим лише за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити його кількість.

11:18:22 10.12.2021

Урок-бесіда з учнями ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Розтоки

Сьогодні, 7 грудня фахівці із соціального захисту, служби в справах дітей та поліцейський Богданської громади в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відвідали ЗЗСО І-ІІІ ст.. с.Розтоки та провели урок-бесіду з учнями.

14:48:59 07.12.2021

Акція “16 днів проти насильства ”

В акції “16 днів проти насильства ”  продовжують брати активну участь  поліцейські-офіцери та працівники служби в справах дітей Богданської громади відвідавши 2 грудня ЗЗСО І-ІІІ ст.. с.Видричка де проведено інформаційні уроки-бесіди щодо запобігання насильства в сім’ї.

09:48:10 03.12.2021

Усиновлення: крок за кроком...

Служба у справах дітей Богданської сільської ради пропонує Вам ознайомитись з основними кроками для усиновлення дитини, у разі прийняття цього відповідального рішення.

14:52:49 02.12.2021

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

13:45:30 30.11.2021

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Вчора, 24 листопада, відбулося перше засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Богданської сільської ради. На Комісії було розглянуто два питання: надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав матері малолітньої дитини та вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання малолітніх дітей.

09:56:15 25.11.2021