події

В с. Луги засвітились новорічні вогні на святковій ялинці

23 грудня в с. Луги засвітились новорічні вогні на святковій ялинці. З чудовими зимовими святами, яких з нетерпінням чекають всі - і дорослі, і діти, всіх присутніх на святі прийшли привітати священнослужитель М. Годинко, голова ТГ С. А. Мільчевич, староста села О.Т.Гегедеш, депутат О.В.Гегедеш. На святкове дійство до дітей завітали Дід Мороз, Снігурочка та мішка Тедді. А по завершенню свята всі діти, які прибули на свято відкриття ялинки отримали подарунки. Вітаємо всіх із наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим! Хай збуваються всі Ваші мрії натхненні. Хай ласкою щедрою всіх Господь огорта й дарує всім многії і благії літа!

20:59:42 23.12.2021