Підтримка роботодавців: компенсація витрат на оплату праці ВПО

Дата: 28.04.2022 15:38

Компенсація надається роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.

Які умови?

-роботодавець перебуває на обліку як платник єдиного внеску;

-розмір заробітної плати працівника не може бути нижчим за розмір мінімальної;

-роботодавець має податкову звітність за IV квартал 2021 р. або річну звітність за 2021 рік.

Які подати документи і в який спосіб?

Подати заяву для отримання компенсації можна особисто під час відвідування центру зайнятості  - в паперовій формі та через Єдиний державний вебпортал електронних послуг « портал Дія»

До заяви, поданої до центру зайнятості в паперовій формі додаються:

-копія наказу про працевлаштування особи;

-документ, що підтверджує його перебування на обліку як платника податків та подання податкової звітності;

-відомості про працевлаштованого (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта);

-копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

По детальну консультацію звертайтеся Рахівської районної філії Закарпатського ОЦЗ, м. Рахів, вул. Б.Хмельницького, 69 тел 03132 2-56-10 відділ взаємодії з роботодавцями.

Ознайомитися з текстом Постанови Кабміну від 20.03. 2022 року та Порядком можна тут: