День єднання!

День єднання!

  • Переглядів: 253

       У середу, 16 лютого, Україна відзначає День єднання — нове свято, яке президент України Володимир Зеленський два дні тому встановив своїм указом на тлі загрози нової військової операції з боку Росії. Старостинський округ с. Розтоки також доєнався до цієї важливої події – піднявши Державний Прапор та виконавши Гімн України.

Зустріч з місцевою поетесою Марією Кокіш-Гриник

Зустріч з місцевою поетесою Марією Кокіш-Гриник

  • Переглядів: 368

        В переддень свята Святого Миколая відбулась зустріч з місцевою поетесою з с.Розтоки Марією Кокіш-Гриник. Зустріч, на якій були присутні рідні, друзі, заступник голови Богданської ТГ Цубера І. І.,староста села Шорбан П. П.,  заступник деректора Розтоківської школи Цубера Г. А., та зав. бібліотекою Калинюк М. В. була  цікавою та невимушеною.        Присутніх ознайомили з новою четвертою книгою «Співаночки мої любі…» Марії Кокіш-Гриник, зачитали її вірші, звучали теплі слова на адресу поетеси. В свою чергу Марія Іванівна подякувала  за зустріч, подарунки, за  підтримку та розуміння.

Відкриття ялинки у с.Розтоки

Відкриття ялинки у с.Розтоки

  • Переглядів: 352

        За святковим настроєм та гарними враженнями прийшли до адмінбудівлі  жителі села Розтоки на урочисте відкриття ялинки. І, безперечно, отримали потужний заряд позитиву – і діти, і дорослі.