![Старостинський округ с. Видрички долучився до Дня Єдності України](https://rada.info/upload/users_files/04351469/d3a51cc41a0fc1c44e1db61552417845.jpg)
Старостинський округ с. Видрички долучився до Дня Єдності України
Згідно з Указом Президента Володимира Зеленського 16 лютого в Україні відзначатимуть День єднання. Це день посилення консолідації українців, зміцнення стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Сьогодні у всіх містах країни підняли національні прапори, а також закликали громадян одягнути вишиванки й розмістити на будівлях, автомобілях національну символіку. Старостинський округ с. Видрички також доєднався до ініціативи. О 10 годині біля адмінбудівлі відбулась церемонія підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України. Єднаймося! Ми сильні! Ми разом!
![Засяяла різнобарвними вогнями ялинка](https://rada.info/upload/users_files/04351469/f198fa3be5b6f8db333c366005a17d5d.jpg)
Засяяла різнобарвними вогнями ялинка
17 грудня 2021 року біля адмінбудівлі Видричанського округу засяяла різнобарвними вогниками ялинка. Господарем офіційної церемонії засвічення ялинки був особисто Святий Миколай. З вітальним словом до присутніх звернувся староста Ковачук Микола Михайлович бажаючи здоров’я, щастя, гарного настрою.