події

Старостинський округ с. Видрички долучився до Дня Єдності України

Згідно з Указом Президента Володимира Зеленського 16 лютого в Україні відзначатимуть День єднання. Це день посилення консолідації українців, зміцнення стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.         Сьогодні у всіх містах країни підняли національні прапори, а також закликали громадян одягнути вишиванки й розмістити на будівлях, автомобілях національну символіку.         Старостинський округ с. Видрички також доєднався до ініціативи. О 10 годині біля адмінбудівлі відбулась церемонія підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України.                                                                                              Єднаймося! Ми сильні! Ми разом!

15:28:14 16.02.2022

Засяяла різнобарвними вогнями ялинка

17 грудня 2021 року біля адмінбудівлі Видричанського округу засяяла  різнобарвними вогниками ялинка. Господарем офіційної церемонії засвічення ялинки був особисто Святий Миколай. З вітальним словом до присутніх звернувся староста Ковачук Микола Михайлович бажаючи здоров’я, щастя, гарного настрою.

14:53:55 17.12.2021