Заява-анкета про надання допомоги військовослужбовцям або членам їх сімей

Голові Богданської сільської ради

Степану Мільчевичу

Заява-анкета

1. Прізвище, ім’я, по батькові__________________________________________________.
  2. Дата народження___________________________________________________________.
  3. Місце проживання _________________________________________________________.
  4. Контактний телефон________________________________________________________.
  5. Сімейний стан_____________________________________________________________.
  6. Пільгова категорія__________________________________________________________.
  7. Місце проходження служби__________________________________________________.
  8. Військове звання___________________________________________________________.
  9. Місце перебування на військовому обліку______________________________________.
  10. Стан здоров’я (наявність групи інвалідності тощо)_______________________________.

Я, _________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

даю згоду на обробку моїх персональних даних Богданською сільською радою та її виконавчого органу відповідно до вимог Закону України від 01.06.2010 року № 2297-VIПро захист персональних даних».

_______________20 ______р.                                                                ______________

(дата)                                                                                                                                              ( Підпис)

Необхідні документи додаються