Оголошення

Відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції

З метою підвищення рівня обізнаності громадськості Богданська сільська рада повідомляє та надає інформацію про те, що Кабінет Міністрів України постановою № 261 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13.03.2022 № 303 і від 03.05.2022 № 550» ухвалив рішення про відновлення позапланових заходів державного ринкового нагляду щодо усіх видів продукції, а також планових та позапланових перевірок нехарчової продукції у трьох пріоритетних напрямках Угоди АСАА (Угоди про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції), що включають електромагнітну сумісність, низьковольтне електричне обладнання та безпеку машин і механізмів.

13:38:12 05.04.2024

Соціологічне онлайн-опитування пацієнтської спільноти “Голос пацієнтів. Перша хвиля”

Міністерство охорони здоров’я України спільно з Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» з метою оптимізації комунікацій в охороні здоров’я запускають всеукраїнське опитування “Голос пацієнтів. Перша хвиля”.

08:52:25 26.03.2024