Фінансові послуги для бізнесу на Гіді з державних послуг

Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.  Для вашої зручності підготували добірку фінансових держпослуг для бізнесу:

16:22:02 14.02.2022

Про посилення карантинних протиепідемічних заходів на території Богданської територіальної громади!

Відповідно до ст. 75 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних  заходів  з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

11:22:46 09.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

15:13:19 31.01.2022

ЗАПРОШУЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

На військову службу за контрактом запрошуються громадяни Рахівщини віком від 35 до 57 років до ОКРЕМОГО БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ (в/ч А7081) м.Рахів Рахівського району.

13:29:37 28.01.2022

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

Бажаєте обміняти старий паспорт на ID, оформити біометричний для виїзду за кордон або відновити у зв’язку з втратою? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити, за який час та які документи із собою взяти.      Зібрали для вас добірку послуг паспортного столу на Гіді.

09:03:26 26.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг.

15:51:57 17.01.2022