Вітання з святом Христового Воскресіння!

Дата: 24.04.2022 06:59

Настав один з найсвітліших днів – Христове Воскресіння!

Щиросердечно вітаю жителів та гостей Богданської ТГ із величним, світлим та радісним святом! У цей день бажаю Вам добра, благополуччя, гармонії, великої любові, родинного затишку і щастя!

Нехай це величне свято наповнить серце кожного з Вас світлими почуттями надії і любові. Нехай ангел охоронець оберігає Вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком. Нехай Ваше життя наповниться яскравими зустрічами і подіями, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями.

Нехай у цей надзвичайно непростий час Великодні дзвони додадуть кожному з Вас сили і впевненості, зміцнять у Вірі, Надії та Любові! Бажаю успіхів і злагоди у сім’ях, щастя і добробуту в кожній родині, міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, миру і спокою в Україні! Божої ласки усім нам!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!