Служба у справах дітей

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю, надією держави. Діти – наше сучасне і майбутнє, ми несемо відповідальність за їх життя і здоров’я.  В будь – яких сферах суспільного життя, на всіх його рівнях  діти є найбільш беззахисними і безпорадними. Саме турбота про підростаюче покоління, його повноцінний розвиток є одним з пріоритетних напрямків в діяльності Богданської сільської ради. З метою реалізації на території сільської ради державної політики з питань соціально – правового захисту дітей було створено самостійний структурний підрозділ Служба у справах дітей.

Начальник: Бахмат Ірина Вячеславівна

Юридична адреса: 90645 Закарпатська область, Рахівський район, с. Розтоки, 280.

Фактична адреса: 90645 Закарпатська область, Рахівський район, село Розтоки, 280

Електронна адреса: ssdbogdan@ukr.net

Графік роботи: понеділок - четвер - з 8:00 до 17:00