Інформація для громадян, які прибули з інших міст до нашої громади

Дата: 05.03.2022 11:37

Просимо всіх, хто прибув на територію Богданської територіальної громади  з місць проведення  воєнних дій повідомити про своє тимчасове місце перебування.
        Для отримання довідки про тимчасове перебування Вам необхідно звернутись за адресою :
        Адміністративна будівля старостинського округу- с.Розтоки буд. 280
        Контактний телефон – 067-882-68-16

Адміністративна будівля старостинського округу- с. Видричка вул. Набережна, 29
         Контактний телефон – 067-882-68-32

Богданська сільська рада – с. Богдан вул.Шевченка, 114
         Контактний телефон – 067-882-68-22

Адміністративна будівля старостинського округу- с. Луги, 436
         Контактний телефон – 067-882-68-21

За вказаними  контактними телефонами можна отримати консультацію щодо поселення чи інших потреб.

Усі чоловіки віком від 18 до 60 років, які прибули з інших областей, повинні не пізніше 24 години після прибуття на територію Богданської сільської ради з’явитись до Рахівськоого районного центру  комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік (м. Рахів вул. Миру, 88)