ОГОЛОШЕННЯ! УВАГА ВІВЧАРАМ!

Доводимо до вашого відома порядок та умови отримання доплат за наявне поголів`я вівцематок та ярок старше одного року. Отримати доплати можуть: суб`єкти господарювання (300 грн за одну голову), особисті селянські господарства та фізичні особи (від 10 вівцематок та ярок старше одного року по 300 грн за голову).

14:48:27 19.07.2021

УВАГА МЕШКАНЦЯМ ГРОМАДИ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ БДЖІЛЬНИЦТВОМ!

Дотація за наявні бджолосім`ї надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім`ю. Максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

13:58:11 09.07.2021

Богданська сільська рада інформує щодо факту здійснення закупівлі автомобіля Mitsubishi L200

Шановні мешканці Богданськоії територіальноії громади! Повідомляємо Вам, що за попереднім погодженням постійних комісій сільської ради на основі залишків коштів місцевих бюджетів, що утворилися за результатами бюджетного 2020 року було обговорено доцільність закупівлі автомобілів та прийнято рішення про закупівлю екскаватора-навантажувача та автомобіля - пікап (вантажопасажирський) для потреб  громади.

21:23:23 18.05.2021