Шановні мешканці Богданської територіальної громади та громадяни, які евакуювалися з місць проведення воєнних дій!!!

Дата: 02.03.2022 11:33

Просимо всіх, хто приймає евакуйованих осіб, незалежно, чи це готель, чи приватні будинки повідомляти про це представників місцевої влади по старостинських округах чи Богданську сільську раду в день заїзду евакуйованих та повідомляти таким особам про необхідність отримання довідки про тимчасову реєстрацію таких осіб старостинських округах чи Богданській сільській раді.

Одночасно додатково інформуємо всіх евакуйованих осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років про необхідність постановки на тимчасовий облік до Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м.Рахів, вул Миру, 88 !

Контактні телефони з даного питання: 067-882-68-22, 067-882-68-28

У зв’язку із введенням воєнного стану в Україні право перевірки документів на вулицях чи у приватних територіях мають виключно працівники поліції, військовослужбовці прикордонної служби, Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки , територіальної оборони та службові особи органів місцевого самоврядування при пред’явленні відповідного посвідчення!