Найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Дата: 13.10.2021 11:34

В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю. Адже  немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж стати на захист своєї Батьківщини. Тому сьогодні день тих, хто в різний час   віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, світлого настрою, професійних успіхів! Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Нехай сьогодні та завжди вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

Слава Україні!

Героям слава!