Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 30.11.2021 13:45

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках цієї акції працівники відділу служби у справах дітей та відділу соціальної роботи Богданської сільської ради організували та провели в закладах освіти профілактичні та роз’яснювальні роботи щодо запобігання насильства.

Сподіваємось, що проведені заходи змусять дітей замислитися над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості та насильства, змінити світ на краще. Адже часом досить однієї лагідної посмішки, щоб зробити щасливими тих, хто є поруч з нами.