З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді проведено профілактичні уроки

Дата: 10.12.2021 11:18

У сучасному світі поруч із добром та радістю нажаль є місце і для жорстокості та насильства. Насильства дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його добрим лише за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити його кількість.

З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді фахівцями соціальної роботи, служби у справах дітей, поліцейськими громади проведено профілактичні уроки для школярів ЗЗСО І-ІІІ ст.. с.Богдан  під час яких, учнів ознайомили з поняттями «булінг», «насильство» та їх проявами. Окрім цього, присутнім нагадали про їхні права та обов’язки, та розповіли їм про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння різних правопорушень.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства – 116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного)

ПАМЯТАЙ! Звернувшись по допомогу, ти не показуєш свою слабкість, а зберігаєш своє життя та здоровя!