Дата: від до Скинути

Оголошено відбір кандидатів на навчання до ВВНЗ, та проходження служби за контрактом в ЗСУ.

Рахівський  районний військовий комісаріат проводить набір юнаків та дівчат на навчання до вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України, та проходження служби за контрактом в ЗСУ.

09:48 05.01.2023

До уваги страхувальників!

З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з  тимчасовою втратою працездатності є Пенсійний Фонд України. Це передбачено Законом України від 21.09.2022 № 2620-IX “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

09:33 02.01.2023

Шановні мешканці Богданської територіальної громади!!!

Минулий рік видався надскладним для кожного з нас, для нашої країни. Він був найскладніший за всі роки незалежності. Триває війна й наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави і роблять все для того, щоб ця війна не залишилася нашим дітям . Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає, а у році прийдешньому щоб здійснилося найзаповітніше – повернувся мир у наш рідний Український дім, а з ним – і добробут, благополуччя та злагода.  Хай буде мир у нашій рідній Україні! Перемога буде нашою!

00:00 01.01.2023

До уваги представників місцевого бізнесу

Завтра, 22.12.2022р. в 11:00 год. відбудеться зустріч керівництва Закарпатської ОВА з представниками бізнес-спільноти щодо налагодження робочого процесу в умовах дефіциту потужності енергосистеми.

16:47 21.12.2022

До уваги мешканців Богданської територіальної громади

Інформуємо, що постановами Кабінету Міністрів України від 29квітня 2004 р. № 558 "  Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним  особам, які  надають соціальні послуги" (втрачає чинність з 01січня 2023 року на  підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 р. № 859 "Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним  особам, які надають соціальні послуги з догляду на  непрофесійній основі"

13:48 19.12.2022