Повідомлення про результати конкурсу з відбору виконавців

Повідомлення про результати конкурсу з відбору виконавців (суб’єктів) оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу Богданська сільська рада повідомляє, що 28.04.2023 року відбувся конкурс з відбору виконавців (суб’єктів) оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу, а саме: земельна ділянка площею - 0,0500 га (кадастровий номер - 2123681301:01:001:0055) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (категорія земель – землі громадської забудови, код КВЦПЗ - 03.07), розташована за адресою: с. Богдан, вул. Шевченка, 160 «б», Рахівського району, Закарпатської області.

10:43 01.05.2023