Дата: від до Скинути

Благодійний фонд “Сильні” надає допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни.

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.

10:36 03.10.2022

2 жовтня - День працівників освіти !

Шановні вчителі та ветерани педагогічної праці! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!  Кожен з нас пам’ятає свої перші уроки і тих людей, які показали їм стежку до країни знань. Ваша праця передбачає велике терпіння, самовідданість, любов до дітей.

08:48 02.10.2022

Шановні працівники бібліотечних установ Богданської громади !

Вітаю вас з Всеукраїнським днем бібліотек. У всі часи книги були джерелом знань. Вони вчать нас мудрості, мистецтву, духовно збагачують. І сьогодні бібліотеки залишаються чимось набагато більшим, ніж просто сховищами книг. Тут панує особлива атмосфера знань.

08:30 30.09.2022