A A A K K K
для людей із порушенням зору
Богданська територіальна громада
Закарпатська область, Рахівський район

Новини

Дата: від до Скинути

16 липня – День проголошення Декларації про державний суверенітет України

🇺🇦 Сьогодні, 16 липня - День проголошення Декларації про державний суверенітет України. Її ухвалення 33 роки тому засвідчило історичний вибір українців – творення самостійної демократичної правової держави. 

09:50 16.07.2023

Внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Богданської громади отримали гуманітарну допомогу

        Представники  Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпати" NEEKA надали допомогу сім'ям із числа ВПО, які проживають в Богданській громаді.

09:50 14.07.2023

Всеукраїнський молодіжний форум «Державотворець»

У 2018 році Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями з метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

15:52 07.07.2023

Про матеріали щодо молодіжної роботи

Молодіжна працівниця, дослідниця історії молодіжної політики, магістр журналістики Маргарита Лубкова розробила низку матеріалів щодо розвитку молодіжної роботи в Україні. Надсилаємо для ознайомлення зазначені матеріали, що розміщено на сайті державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр»: «Чому молодь України тепер святкує свій день 12 серпня?» (https://cutt.ly/iwy3bY3U); «Хронологія. Молодіжна політика в незалежній Україні» (https://cutt.ly/owy3nxsi); «Диплом молодіжного працівника: мрії чи реальність?» (https://cutt.ly/vwy3nK4m); «Місце, де молодь чують: історія сучасної молодіжної роботи в молодіжних центрах України» (https://cutt.ly/Xwy3mM3M); «Молодіжна політика у різних країнах світу» (https://cutt.ly/Iwy3QxW6). У розділі «Матеріали» (https://cutt.ly/Bwy3QGH6) наявні корисні ресурси для роботи молодіжних працівників і працівниць, молодіжних центрів і просторів, громадських і благодійних організацій, що працюють з молоддю.

15:47 07.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано