День захисників і захисниць України

З нагоди Дня захисників і захисниць, який відзначаємо вперше за новою датою, від імені сільського голови та виконавчого апарату Богданської сільської ради, хочемо висловити щиру вдячність та повагу нашим військовослужбовцям та всім, хто береже нашу країну в цей непростий час важких випробувань.        Шановні захисники та захисниці! Щиро вітаємо Вас зі святом! Ви несете службу з вірою у краще майбутнє України, наших дітей. Ваша мужність та відвага не мають меж. Ви є прикладом справжніх героїв для нас усіх.       Низький уклін і щира подяка всім захисникам і захисницям нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю.

07:32 01.10.2023

Цифровізація Держстату: беріть участь у першому статистичному онлайн-опитуванні

Статистичне пілотне опитування про зайнятість та безробіття українців уперше проходить в онлайн-форматі. Це важливий крок у масштабній трансформації Держстату, яка дасть змогу отримувати інформацію в реальному часі, швидко її аналізувати й обробляти. Тож українці віком від 15 років зможуть долучитися до опитування в зручний час просто зі смартфона з будь-якої країни світу.

11:23 15.09.2023