Дата: від до Скинути

Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Богданської територіальної громади

21 жовтня 2021 року в залі засідань Богданської сільської ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Богданської територіальної громади на період до 2027 року.

12:14 22.10.2021

Засідання виконавчого комітету

В приміщенні Богданської сільської ради 19 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На розгляд виконкому було винесено на обговорення ряд важливих питань, по яких прийнято рішення. Серед них розглядалося питання безпеки дорожнього руху , а саме встановлення дорожніх знаків та нанесення дорожньої розмітки вздовж автомобільної дороги.  Також створено комісію й прийнято заходи щодо попередження пожеж та роз’яснення мешканцям громади дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

08:24 21.10.2021

Вшанування пам'яті героїв України

Напередодні свята 14 жовтня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисників і Захисниць та Дня українського козацтва в територіальній громаді Богданської сільської ради вшановано пам'ять героїв України, які захищали наш суверенітет, територіальну цілісність нашої держави.

08:50 18.10.2021

До уваги Богданської територіальної громади!

Поступово завершується ямковий ремонт дороги Рахів-Богдан-Луги . Рішенням сесії Богданської сільської ради з місцевого бюджету було виділено кошти в сумі 750 тис.грн. та спрямовано субвенцію Службі місцевих автомобільних доріг для проведення  ремонту дороги.             Дякуємо підряднику ТОВ Дорожнє підприємство ПБС за якісну та вчасно проведено роботу за хороших погодних умов.

17:47 11.10.2021

Чергову зустріч HUTSUL ETHNOS провели в місті Яремче!

Чудовою можливістю для представників Богданської громади було знайомство із Президентом Фундації Український Гуцулів в Румунії паном Василем Попович, який із радістю поділився своїм досвідом роботи у проєктній діяльності та розказав про транскордонну співпрацю.

14:26 01.10.2021