Про розроблення детального плану території в с.Луги (Говерла)

Дата: 24.01.2022 15:04

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, детальний план території за адресою: с. Луги, Рахівського району, Закарпатської області.

Розробник містобудівної документації – КП «Архітектура Плюс»

Детальний план території розроблено на підставі рішення Лугівської сільської ради №850 від 11.09.2020 року з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови і ландшафтної організації ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Територія розроблення детального плану – 0,2014 га.

Ознайомитись із детальним планом можна безпосередньо в приміщенні Богданської сільської ради за адресою: с. Богдан, вул. Шевченка, 114 або на офіційному веб-сайті Богданської сільської ради у розділі громадські слухання.

Пропозиції приймаються з 24.01.2022 по 24.02.2022 у Богданській сільській раді або за ел. адресоюzembogdan@ukr.net.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу земельних ресурсів та екологічної безпеки – Варга М.М.

Слухання призначити на 25.02.2022 о 15.00 за к.ч. у залі засідань Богданської сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)