Зміни до правил благоустрою (проєкт)

 • 288

Фото без опису

БОГДАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РАХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________  сесія VIII скликання

 

РІШЕННЯ  (ПРОЄКТ)

 

 

_______________ 2022 року                    Богдан                                         №  ___

 

 

Про   затвердження змін до

Правил благоустрою Богданської

територіальної громади у складі сіл

Розтоки, Видричка, Богдан та Луги

(в особі Богданської сільської ради)

 

 

              Відповідно п.22 ст. 26, ст.59 ч.1,2,3  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши зміни до Правил благоустрою Богданської територіальної громади у складі сіл Розтоки, Видричка, Богдан та Луги (в особі Богданської сільської ради),  враховуючи рекомендації  постійних  комісій сільської ради, сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити Зміни до Правил благоустрою Богданської територіальної громади у складі сіл Розтоки, Видричка, Богдан та Луги (в особі Богданської сільської ради) (додаток №1).

 

 1. Доручити виконкому Богданської сільської ради спільно з КП Богданське  «ВЖКП» забезпечити  виконання  Правил благоустрою .
 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва ( Фільтюк М.Ю.).

 

 

 

           Сільський голова                                                  Степан МІЛЬЧЕВИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до рішення сільської ради

_____  від _________2022 р.

 

ЗМІНИ

 до Правил благоустрою Богданської територіальної громади у складі сіл Розтоки, Видричка, Богдан та Луги

(в особі Богданської сільської ради)

 

Розіл 8 Правил викласти в такій редакції:

 

Розділ 8. Відповідальність громадян та юридичних осіб за порушення Правил благоустрою

 

  1. Невиконання або порушення передбачених Правилами вимог та обов’язків вважається порушенням цих Правил. За порушення цих Правил винні особи несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення, Законом України „Про благоустрій населених пунктів”, цими Правилами, іншими нормативно-правовими актами та рішеннями сільської ради.
  2. До відповідальності за порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів притягаються особи, винні у:
 1. порушенні встановлених державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів;
 2. порушенні встановлених законодавством екологічних, санітарно- гігієнічних вимог та санітарних норм під час проектування, розміщення, будівництва та експлуатації об’єктів благоустрою;
 3. порушенні режиму використання й охорони територій та об’єктів рекреаційного призначення;
 4. самовільному зайнятті території (частини території) об’єкта благоустрою громади;
 5. пошкодженні (руйнуванні чи псуванні) вулично-дорожньої мережі, інших об’єктів та елементів благоустрою громади;
 6. знищенні або пошкодженні зелених насаджень чи інших об’єктів озеленення сіла, крім випадків, передбачених законом;
 7. забрудненні (засміченні) території сіл;
 8. правил благоустрою території громади, зокрема таких:
 • захаращення та несвоєчасне прибирання території від побутового, будівельного сміття, піску, деревини, опалого листя, гілля, винесення транспортними засобами на дорогу ґрунту, піску чи інших залишків будматеріалів;
 • миття автотранспорту у не відведених місцях;
 • перевищення вихлопів автомобільного транспорту;
 • організація звалищ побутових, будівельних матеріалів і конструкцій, снігу, піску, розчинів, землі тощо у не відведених для цього місцях;
 • спалювання листя, трави, бур’яну, гілля, деревини, відходів виробництва, побутового сміття;
 • несвоєчасне усунення розриттів;
 • відсутність договору чи сплати (більше ніж за три місяці) за вивіз твердих побутових відходів;
 • порушення правил утримання тварин.

8.3. Допущення порушень та притягнення осіб, винних у порушенні законодавства у сфері благоустрою населених пунктів, до встановленої відповідальності не позбавляє винну особу від обов’язку припинення порушення та вчинення дій по відновленню благоустрою та не звільняє їх від обов’язку відшкодування шкоди, завданої внаслідок порушення вимог законодавства. У разі порушення Правил благоустрою особи, винні у їх порушенні, зобов’язані вчинити всі необхідні дії для усунення наслідків такого порушення. Усунення наслідків порушення здійснюється негайно. У виняткових випадках, коли усунення зазначених наслідків пов’язане із значним об’ємом робіт або необхідністю залучення третіх осіб для виконання відповідних робіт, усунення порушення може бути здійснено у триденний строк. У випадках, коли порушення вимог цих Правил пов’язане із аварією, стихійним лихом, усунення наслідків такого порушення здійснюється у п’ятиденний строк.

  1. У разі, коли особи, винні у порушенні цих Правил, не виконують обов’язок щодо усунення наслідків порушення у встановлений строк, балансоутримувач об’єкта або елементу благоустрою має право здійснити усунення наслідків порушення цих Правил власними силами або шляхом укладення відповідного договору залучити для виконання певних дій третіх осіб. У такому випадку балансоутримувач має право на відшкодування витрат (збитків), понесених у зв’язку з усуненням наслідків порушення вимог цих Правил.
  2. Збитки, завдані об’єкту чи елементу благоустрою в результаті порушення законодавства з питань благоустрою населених пунктів, підлягають відшкодуванню в установленому порядку. Оцінка завданих збитків проводиться балансоутримувачем у разі протиправного пошкодження чи знищення елементів благоустрою.

 

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар