Дата: 28.06.2021 15:13

про оприлюднення проекту  регуляторного  акту

«Про затвердження цін на ліміти спеціального використання

природних рослинних ресурсів місцевого значення у 2021 році на

території Богданської територіальної громади.

Звертаємо увагу на те, що проєкт регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу, буде розміщено на офіційному веб-сайті Богданської сільської ради  bogdanska-gromada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акту, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника - відділ земельних ресурсів та екологічної безпеки Богданської сільської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: 90645, с. Богдан, вул. Шевченка, 114 відділ земельних ресурсів та екологічної безпеки Богданської сільської ради bogdanska-gromada.gov.ua.