ПОВІДОМЛЕННЯ

  • 70

про оприлюднення проектів регуляторних актів Богданської сільської ради на 2024 рік

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», Податкового кодексу України та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Богданська сільська рада повідомляє про наміри оприлюднити проєкти регуляторних актів - проєктів рішень сесій, з відповідними аналізами регуляторного впливу, а саме:

         - «Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Богданської територіальної громади»;

         - «Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території Богданської територіальної громади»;

         - «Про встановлення ставок єдиного податку на території Богданської територіальної громади»;

         - «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку, на території Богданської територіальної громади»;

         - «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Богданської територіальної громади»;

       Проєкти спрямовані на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

          Звертаємо увагу на те, що проєкти регуляторних актів з відповідними аналізами регуляторного впливу, буде розміщено на офіційному веб-сайті Богданської сільської ради  bogdanska-gromada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика».

          Зауваження та пропозиції щодо проєктів регуляторних актів просимо надсилати на адресу розробника - відділ земельних ресурсів та екологічної безпеки та фінансовий відділ Богданської сільської ради протягом місяця з дня опублікування.

          Адреса розробника: 90645, с. Богдан, вул. Шевченка, 114 відділ земельних ресурсів та екологічної безпеки та фінансовий відділ Богданської сільської ради bogdanska-gromada.gov.ua.

Інші статті

Всі статті