Дата: 30.04.2021 15:22

про оприлюднення проектів регуляторних актів

Богданської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку, на території Богданської територіальної громади» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Богданської територіальної громади»

Звертаємо увагу на те, що проєктів регуляторних актів з відповідним аналізом регуляторного впливу, буде розміщено на офіційному веб-сайті Богданської сільської ради  bogdanska-gromada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проєктів регуляторних актів, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника - відділ земельних ресурсів та екологічної безпеки Богданської сільської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника: 90645, с. Богдан, вул. Шевченка, 114 відділ земельних ресурсів та екологічної безпеки Богданської сільської ради bogdanska-gromada.gov.ua.