Конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи) у Закарпатській області

Закарпатська облдержадміністрація оголошує конкурс бізнес-проєктів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва, у тому числі для підприємців – ветеранів, учасників бойових дій та членів їх сімей, у Закарпатській області на 2021 – 2024 роки.

Про це йдеться на сайті Закарпатської ОВА.

Учасниками конкурсу можуть стати як діючі підприємці, так і громадяни, що тільки планують розпочати бізнес-діяльність.

Подання заявок на участь у конкурсі триватиме

з 01 липня до 23:59 год. 30 липня 2024 року.

Максимальний розмір фінансової допомоги – до 200 000 грн.

Пріоритетні напрямки:

1. Проєкти подані внутрішньо переміщеними особами, ветеранами бойових дій 2014-2024 років та членами їх родин. (30% від загальної суми бюджету)

2. Проєкти для реалізації на гірських територіях Закарпаття. (20% від загальної суми бюджету)

3. Будь які інші проєкти, що відповідають Умовам відбору та загальному Положенню про Конкурс стартапів. (50% від загальної суми бюджету)

Ознайомитися з Положенням про Конкурс та умовами подання документів на конкурс можна за посиланням: https://carpathia.gov.ua/diyalnist/ekonomichnij-blok/pidtrymka-biznesu.