У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

  • 35

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Дорогі діти! Шановні батьки!

Від імені Виконавчого комітету Богданської сільської ради, щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Діти - наша вразливість і сила водночас. Задля їхніх безтурботних посмішок і безпеки ми завжди готові на більше.

Бажаємо підростаючому поколінню здоров'я, чистого неба, веселощів, миру у країні, турботливих батьків поруч і міцної впевненості у завтрашньому дні.

Віримо, що життя компенсує нашим дітям неспокійне дитинство часів війни і надалі вони матимуть щасливе життя у мирній країні.

Дякуємо військовим за дитинство українських дітей, за можливість жити на своїй землі.

Фото без опису