31 травня у школах Богданської громади відбулися урочисті лінійки з нагоди свята останнього дзвоника.

• 65

Для більшості учнів це означає завершення чергового навчального року, наповненого новими знаннями та яскравими моментами. Для випускників – це символічний крок у доросле життя, початок нових можливостей.

Від усього депутатського корпусу, виконавчого комітету сільської ради щиро вітаємо всіх з успішним завершенням навчального року! Бажаємо міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів та вагомих здобутків у всіх задумах і починаннях у мирній державі – Україні!