Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері!

  • 28

Дорогі жінки, любі наші мами!

Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері!

Це свято важливе для кожного з нас, тому що багато чим зобов’язані найдорожчим нашому

серцю людям – мамам. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою безмежну любов і вдячність за все, що зробили і роблять для нас наші мами, за їх терпіння і доброту. Схилімо низько свої голови і висловім щире „спасибі” милим нашим матерям, за їх материнську любов, за допомогу, за щиру пораду.

Сучасна жінка - мати України є уособленням краси, кохання та материнства. Сьогодні наші жінки не тільки є берегинями родинного спокою, але й стоять на захисті Батьківщини в одному строю разом із чоловіками. В суворих умовах бойових дій нашим красуням довелось змінити стильні підбори на берці, вишукані сукні на бушлати, теплі домівки на холодні бліндажі та казарми. Жінки на "відмінно" здатні виконувати найскладніші завдання. Енергетика, витримка, розум, краса та емоційність надихає і нас, чоловіків, на розвиток та успіх.

Жінки –матері - воїни, які віддали своє життя заради Батьківщини, навіки залишаться в пам’яті народу та наших серцях.

У цей весняний день прийміть найщиріші слова з побажаннями щастя, здоров’я, добробуту, злагоди та миру. Нехай у Ваших родинах лунає дзвінкий сміх дітей, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистими й дзвінкими голосами звеселяли Ваші душі та множили надію на краще майбутнє.

Висловлюємо слова вдячності кожній матері України. Нехай усі матері, які чекають своїх синів з вогняного пекла у війні, розв’язаній Росією, дочекаються їх живими та неушкодженими.

Миру Вам та усій Україні!

З найкращими побажаннями,

Виконавчий комітет Богданської сільської ради

Фото без опису