Шановні пожежники, наші рятувальники! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем пожежної охорони.

Шановні пожежники, наші рятувальники!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем пожежної охорони.

Ми пишаємося тим, що безпеку жителів нашої Богданської громади охороняють такі мужні, відважні та самовіддані рятувальники.

Пожежна охорона – це структура, без якої неможливе саме існування громади.

Сьогодні десятки тисяч пожежників героїчно виконують свій обов’язок у фронтових та прифронтових районах України. Ліквідовують пожежі, внаслідок обстрілів московських орків, рятують людей з-під завалів розбомблених московитами будинків. Подекуди ціною власного здоров’я та життя.

Кожен ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія – це врятовані людські життя.

Дякуємо вам за вашу працю.

Низький уклін вам, Герої !

Бажаємо Вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, благополуччя в житті та подальших успіхів у Вашій роботі, наснаги та терпіння у нелегкій праці.

Нехай Вас оберігає Господь Бог!