Які нормативно-правові акти регулюють залучення громадян?

  • 39

     

      Відповідно до Конституції України міжнародні договори, які ратифікувала Верховна Рада України, є невіддільною частиною українського законодавства.

       Основні з них:

• Міжнародний пакт ООН про громадянські і політичні права ратифікований 19 жовтня 1973.

• Базовим актом, який визначає засади місцевого самоврядування, є Європейська хартія місцевого самоврядування, яку Верховна Рада України ратифікувала 15 липня 1997 року, створивши тим самим правові передумови для запровадження в Україні європейських принципів організації публічної влади.

• Конвенція про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля, яку було ратифіковано 6 липня 1999 року.

      Детальніше читайте на сайті: https://psi.org.ua/normativno-pravove-reguljuvannya...

     Ця публікація була створена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів ВГОІ» у рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту HOVERLA / проєкт USAID в Україні та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Фото без опису