Відбулося засідання сесії сільської ради

Дата: 11.04.2024 22:12

Сьогодні, 11.04.2024 року, в Богданській сільській раді відбулося пленарне засідання сорок першої сесії сільської ради восьмого скликання. До порядку денного увійшло 39 питань з них 20 земельних.
У роботі пленарного засідання взяло участь  16 депутатів, старости сіл та працівники виконавчого комітету сільської ради.
        Одним  з  питань, що розглядалося, це  звернення депутатів до Державного спеціалізованого господарського підприємства "Ліси України" щодо надання згоди на вилучення з їх постійного користування земельних ділянок лісогосподарського призначення не вкритих лісовою рослинністю (полів), які розташовані за межами села. Також були розглянуті звернення громадян, що стосуються земельних питань та соціального захисту.