Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Дата: 14.03.2024 14:22

Цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони майдану прибули для формування першого добровольчого батальйону. Вони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

24 лютого 2022 року росія розпочала широкомасштабне військове вторгнення на територію України.

Відповіддю на вторгнення став, зокрема, масштабний добровольчий рух. З перших годин вторгнення сотні тисяч українців добровільно стали на захист Батьківщини, вступаючи до лав Збройних Сил та тероборони. Серед тих, хто добровільно взяв у руки зброю, – відомі спортсмени, зірки, люди різних професій.

Низький уклін усім, хто долучався і продовжує гідну справу добровольчої допомоги та захисту рідної землі!

Дякуємо воїнам-добровольцям за небайдужість, мужність і патріотизм, які вони виявляють сьогодні — під час боротьби українців за свободу та незалежність нашої рідної країни від російської навали.