З Міжнародним жіночим Днем!

Дата: 08.03.2024 14:04

Дорогі, чарівні, милі жінки Богданської громади!
Вітаємо Вас із

Ви - стимул та опора сильної статі, разом з чоловіками забезпечуєте мир на нашій землі, зберігаєте надійний тил. Ваша небайдужість до долі України є запорукою успішного розвитку рідного краю та держави.
Спасибі Вам за внесок у нашу спільну справу і за теплоту Ваших душ.

Від імені чоловічої половини нашої громади, від виконавчого комітету вітаємо Вас з цим чудовим весняним святом! Любі наші жінки, ми завжди цінуємо вашу мудрість, доброту та терпіння, які допомагають нам долати всі труднощі сьогодення.

У цей весняний день ми бажаємо вам мирного неба, щастя, здоров’я, удачі та любові. Нехай ваша краса, ніжність та жіночність, перетворює кожен день на справжнє свято. Хай збуваються всі ваші заповітні мрії, а ця весна подарує вам тепло сонячних променів, аромат перших весняних квітів та ніжні обійми рідних!

І пам'ятайте, що навіть після найжахливішої бурі завжди приходить тиша, спокій, відновлення та розквіт.
Так було завжди і так буде цього разу!

Ми з Вами і ми заради Вас!

​​​​​​​Все буде добре! Все буде Україна!
І під мирним небом ми будемо зустрічати Перемогу та вшановувати Вас - наші любі жінки!

З повагою, виконавчий комітет Богданської сільської ради.