ФАО та ЄС заохочують фермерів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей взяти участь у другому грантовому циклі.

  • 197

Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) розпочато другий цикл грантової програми, яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). Ця стратегічна ініціатива спрямована на підтримку відновлення українських фермерів, які стикаються з проблемами, ускладненим впливом війни на агробізнес.

ФАО та ЄС заохочують фермерів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей взяти участь у другому грантовому циклі. Прийом заявок відкритий через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 31 січня 2024 року.

Другий цикл грантової підтримки охоплює такі ланцюжки створення вартості, включаючи найменування місця походження (НМП) і захищене географічне зазначення (ГЗ) для Закарпатської області:

  • Гуцульська овеча бриндзя, НМП;
  • Гуцульська коров’яча бриндзя, НМП;
  • Закарпатський мед, ГЗ
  • Закарпатське вино;
  • Аквакультура.

 

Посилання на посібник, щодо критеріїв участі у другому циклі: https://bit.ly/3RUNanZ

Посилання на довідкові матеріали, які містять інструкції, щодо заповнення заявки: https://bit.ly/3RxwPE6

Посилання на ДАР: https://www.dar.gov.ua/

Інструкція реєстрації у ДАР: https://www.dar.gov.ua/cards-userful/yak-zareyestruvatysia

Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-uvijty-ta-vidredaguvaty  

Фото без опису