Інформація про діяльність за 2023 рік поліцейських офіцерів Богданської територіальної громади

Дата: 22.12.2023 14:44

20 грудня 2023 року на засіданні виконавчого комітету Богданської сільської ради поліцейські офіцери Богданської територіальної громади Кокіш Василь Юрійович та Бахмат Павло Олександрович проінформували членів виконавчого комітету Богданської сільської ради про діяльність офіцерів за 2023 рік.

На протязі 2023 року офіцери громади активно працювали. Зокрема, за результатами діяльності:

співпрацюють з соціальними службами;

проведено роз'яснювальної роботи спільно з соціальними службами та ССД щодо профілактики продажу неповнолітнім;

співраця з працівниками ДПС щодо охорони державного кордону;

Допомога працівникам ШМД;

Перевірка законності перевезення лісопродукції ;

Оперативне реагування на звернення громадян;

120 звернень громадян;

154 розгляди  матеріалів;

складено 280 адмінматеріалів;

складено адмін. протоколів121

перевірено 281 власників зброї;

Офіцерами громади проведено 19 заходів з профілактичної роботи у закладах освіти Богданської територіальної громади. У напрямках громадська безпека, безпека дорожнього руху, вчинення домашнього насильства, булінг, дозвільна система та інших правопорушень що входять до компетенції органів Національної поліції.

Під час доповіді поліцейські офіцери громади наголосили на тому, що постійно надають всебічну допомогу громадянам, реагують на їхні звернення та вживають відповідних заходів по вирішенню піднятих питань.