• 114

Повідомлення про результати конкурсу з відбору виконавців (суб’єктів) оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу

Богданська сільська рада повідомляє, що 27.10.2023 року відбувся конкурс з відбору виконавців (суб’єктів) оціночної діяльності для виконання експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу, а саме: земельна ділянка площею - 0,0894 га (кадастровий номер – 2123681300:07:001:0001) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (категорія земель – землі громадської забудови, код КВЦПЗ - 03.07), розташована за адресою: с. Богдан,                            вул. Шевченка, 18 «а», Рахівського району, Закарпатської області.

За результатами проведеного конкурсу переможцем визнано: ПКП «Консульт», м. Хуст, вул. Львівська, 145.