Інформаційна кампанія "Робота для ВПО - ти потрібен"

Дата: 03.10.2023 09:22

За ініціативи Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України триває інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен». Мета кампанії - забезпечити успішну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у нові громади, що допоможе покращити економічну ситуацію в країні та полегшить боротьбу України з ворогом.

Задля сприяння працевлаштуванню та самореалізації внутрішньо переміщених осіб служба зайнятості пропонує:

• індивідуальне планування працевлаштування;
  • пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації суспільно корисних, громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру;
  • професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації.
  • ваучер на навчання для підвищення професійного рівня;
  • мікрогрант у розмірі до 250 тисяч гривень на створення або розвиток власної справи в рамках реалізації урядового проєкту «єРобота»

Докладніше про основні програми та послуги служби зайнятості для ВПО Ви можете за посиланням

Шукаєте роботу, бажаєте навчатися, змінити професію або започаткувати власний бізнес? звертайтесь до Рахівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

Звертайтесь за адресою: м. Рахів, вул. Б.Хмельницького, 69

Фахівці нададуть вам індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги; інформацію про актуальні вакансії, зокрема на Єдиному порталі вакансійФото без опису