Відбулося засідання 35 сесії VIII скликання Богданської сільської ради

  • 65

22 вересня 2023 року відбулося засідання 35 сесії VIII скликання Богданської сільської ради.

 В роботі пленарного засідання взяло участь 16 депутатів (із 20 обраних), старости  сіл та працівники апарату виконавчого комітету сільської ради.

 Одним з важливих рішень, прийнятих на пленарному засіданні, є рішення про створення комунальної установи «Молодіжний центр Богданської сільської ради «Молодь в дії» в селі Розтоки, адже розвиток молодіжної політики в сучасних умовах є пріоритетом. Молодіжний центр стане простором для спілкування та розвитку молоді в громаді.

Також,  розглянуто питання щодо затвердження заступника сільського голови Богданської сільської ради. За поданням сільського голови, рішенням сесії, одноголосно, заступником сільського голови затверджено Данилюка Ярослава Івановича, мешканця села Луги, колишнього військовослужбовця, що в 2022 році  був добровільно мобілізований до Лав ЗСУ.  

 Прийнято рішення щодо внесення змін до бюджету Богданської територіальної громади на 2023 рік та внесено зміни в ряд місцевих програм.

 Окрім того, депутатами розглянуто питання щодо додаткового виділення коштів для проведення ремонту дороги Рахів-Богдан-Луги для продовження ямкового ремонту в селі Розтоки.

Фото без описуФото без опису