День захисників і захисниць України

Дата: 01.10.2023 07:32

З нагоди Дня захисників і захисниць, який відзначаємо вперше за новою датою, від імені сільського голови та виконавчого апарату Богданської сільської ради, хочемо висловити щиру вдячність та повагу нашим військовослужбовцям та всім, хто береже нашу країну в цей непростий час важких випробувань.
       Шановні захисники та захисниці! Щиро вітаємо Вас зі святом! Ви несете службу з вірою у краще майбутнє України, наших дітей. Ваша мужність та відвага не мають меж. Ви є прикладом справжніх героїв для нас усіх.
   Низький уклін і щира подяка всім захисникам і захисницям нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю.

Вічна пам'ять та слава Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Слава Україні!
     ГЕРОЯМ СЛАВА!