У БОГДАНСЬКІЙ ГРОМАДІ СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ДЛЯ МОЛОДІ ПІД НАЗВОЮ «ВПЛИВОВІ»

Дата: 26.09.2023 11:57

19 вересня, Богданську  громаду відвідав керівник проєкту «Впливові» - Богдан Кохан.

У рамках зустрічі сторони урочисто підписали меморандум про співпрацю, а також обговорили подальші кроки взаємодії у рамках проєкту. Також молоді люди працювали над визначенням проблематики проєктів, які б вони хотіли реалізувати у громаді.

Наступний крок – проходження молоддю онлайн-курсу, який спрямований на вдосконалення навичок, необхідних для реалізації проєктів та забезпечення місцевого розвитку. Таким чином громада матиме можливість налагодити комунікацію із відібраними учасниками та залучити молодь до впровадження місцевих змін. Це дозволить реалізувати важливі проєкти та впливатиме на місцевий економічний розвиток.

Підґрунтя для реалізації ідей, платформа для обміну досвідом, те, чого не вистачало – саме так молодь Богданської громади пояснює, що для них означає проєкт «Впливові».

Проєкт «Впливові» впроваджується ГО «Українська академія лідерства» разом з ГО «EasyBusiness» за партнерства Центру економічного відновлення (ЦЕВ) в межах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».