За ініціативи поліцейського офіцера громади відбувся круглий стіл щодо підтримання партнерських відносин між поліцією та суспільством

• 528

У рамках всеукраїнського тижня громадського суспільства в Україні, поліцейським офіцером громади Кокішем Василем Юрійовичем проведено круглий стіл за участі представників органів місцевого самоврядування, представників освіти, громадських активістів та представників добровольчого формування Богданської територіальної громади. Обговорено питання про співпрацю з поліцією для забезпечення правопорядку, вжиття заходів безпеки з метою недопущення кримінальних та адміністративних правопорушень та шляхи вирішення проблемних питань в громаді.

І надалі буде продовжуватися робота зі співпраці поліції та Богданської територіальної громади  для підтримання законності та безпеки.