Цифрограм – це можливість провірити цифрову грамотність будь-якому громадянину.

Дата: 06.09.2023 09:18

В Україні реалізується проект, який охоплює національний портал із розвитку цифрової грамотності Дія.Освіта з понад 64 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність Цифрограм. Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія.Освіта та знаходиться на контролі керівництва держави.

Цифрограм – це можливість провірити цифрову грамотність будь-якому громадянину. Бета-версія Цифрограму пропонує надати відповідь на 90 запитань. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей DigComp 2.1 для громадян, що була адаптована українськими експертами. Після складання тесту особа отримує сертифікат, що підтверджує знання та навички.

Національний тест на цифрову грамотність знаходиться на порталі Дія.Освіта за посиланням: