Працівники служби у справах Богданської сільської ради та інспектор ювенальної превенції Рахівського відділення поліції в Закарпатській області старший лейтенант поліції провели лекцію на тему «Булінг».

• 100

З метою протидії випадкам залякування, знущання, побиття і цькування серед учнів начальних закладів, працівники служби у справах Богданської сільської ради та інспектор ювенальної превенції Рахівського відділення поліції в Закарпатській області старший лейтенант поліції провели лекцію на тему «Булінг».

Поліцейський та працівники служби у справах дітей розповіли дітям про поняття шкільного булінгу, види булінгу, як протидіяти фізичному і психологічному терору щодо дитини з боку однокласників та яка передбачена відповідальність за вчинення булінгу.

Інспектор ювенальної превенції Рахівського відділення поліції в Закарпатській області старший лейтенант поліції закликає підлітків не замовчувати про випадки цькування у школі, негайно інформувати шкільного психолога, вчителя, батьків.