Дата: 08.09.2023 15:15

Звертаємо Вашу увагу на важливий закон України,"Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії.", який має велике значення для збереження національної ідентичності та незалежності України.

Основні вимоги цього закону включають:

1. Заборону пропаганди російської імперської політики:утримання від поширення будь-яких матеріалів, які пропагандують російську імперську політику або негативно впливають на нашу національну безпеку та суверенітет.
  2. Деколонізація топонімії:підтримайте зміни у використанні назв міст, селищ, вулиць що відображають історію та культуру України. Це важливий крок у відновленні національної гідності та історичної правди.
  3. Підтримка української мови: Закон закликає всіх громадян говорити та писати українською мовою та дбати про її збереження та розвиток.

Ми всі разом маємо відповідальність перед нашою країною та майбутніми поколіннями. Дотримуючись цього закону, ми вкажемо на шлях до сильної та незалежної України.