Семінар-тренінг «Розвиток потенціалу ІГС, ОМС в менеджменті, проєктному управлінні та грантовій діяльності».

• 716

Протягом 4 днів з 28 по 31 серпня 2023 року в Мукачеві  відбувся семінар-тренінг  «Розвиток потенціалу ІГС, ОМС в менеджменті, проєктному управлінні та грантовій діяльності».

Богданська громада взяла участь у цьому заході і щиро дякує організаторам за запрошення.

Головною метою семінару-тренінгу було  надання  фахових рекомендацій щодо участі у грантових програмах та конкурсах щоб залучати у громаду додаткові ресурси та реалізовувати потрібні ініціативи.

Фахівці грандрайтингу протягом цих 4 днів надавали рекомендації та ділилися своїми знаннями й досвідом з працівниками органів місцевого самоврядування та представниками громадських організацій Закарпаття.

У підсумку вдалось отримати відповідні знання та відповіді на найпоширеніші питання:

- як сформулювати проблему, мету та завдання проєкту;

-  хто саме може подавати заявки на конкурс;

-  бюджет обраних програм;

- тривалість проєкту;

- які активності можуть бути профінансовані;

- командоутворення та менеджмент проєктних команд;

- як підготувати успішну заявку та отримали всі необхідні знання, які надалі допоможуть їм створити власні проєкти та ініціативи, які покращать життя в громаді.

Захід відбувся у рамках проєкту «Посилення стійкості громад у регіонах України» за фінансової підтримки уряду Великобританії та у співпраці з Закарпатською обласною військовою адміністрацією.

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні